Çağrı Merkezi: 0850 259 00 33

AVON BALANCE GÜNDÜZ YÜZ KREMİ SPF 15 50 ML.

28,99 TL
Stok Kodu AKKREM2107
Barkod 5050136235932
Ürün Açıklaması
ÜRÜN KODU : KREM2107
ÖZELLİKLER

 

Cilt Tipi
Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

Ürün Özellikleri

 

Yağlı görünen ve karma ciltler için uygun olan gündüz bakım kremi Avon Nutra Effects Balance Gündüz Kremi SPF15 50 Ml. , kendi ağırlığının 12 katı kadar suyu içine hapseden Chia tohumları içeren ve gözenekleri tıkayan yağı etkili bir şekilde emen mineralli matlaştırıcı pudranın dengeleyici gücü sayesinde, yağlı ve parlak görünen cildi matlaştırır, cildin nem dengesini korur, cilde güzel ve mat bir görünüm kazandırır. Avon Nutra Effects Balance Gündüz Kremi SPF15 hassas ciltler için uygundur. Alerji testi yapılmıştır. Paraben ve boya içermez.

 

Dengeleyici Seri yağlı ve parlak görünen cildi matlaştırır, cidin nem dengesini korur ve güzel ve mat bir görünüm kazandırır. Üç farklı boyuttaki minarelli matlaştırıcı tozlar, gözenekleri tıkayan yağı etkili bir şekilde emer ve kendi ağırlığının 12 katı kadar suyu içine hapseden chia tohumları dengeleyici bir nemlendirme sağlar.

 

 

Ürün Avantajları
Dermotolojik olarak test edilmiştir.

 

Ürün Kullanımı
Temiz tene uygulanır.

 

 


Bu sayfada kullanılan görsellerin telif hakkı Ucuzavar Bilgi Teknoloji Pazarlama Ltd Şti ne aittir. İzinsiz kullanılması durumunda yasal haklar saklıdır.