Çağrı Merkezi: 0850 259 00 33

AVON RADİANCE GÜNDÜZ YÜZ KREMİ SPF 20 50 ML.

28,99 TL
Stok Kodu AKKREM2101
Barkod 5050136269944
Ürün Açıklaması
ÜRÜN KODU : KREM2101
ÖZELLİKLER

 

Cilt Tipi
Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

Ürün Özellikleri

Cennet Çiçeği tohumları içeren aktif tohum kompleksiyle geliştirilen Avon Nutra Effects Radiance Gündüz Kremi SPF20, donuk bir cilt tonuna neden olan aşırı pigment üretimini azaltır ve cildin ışıltısını geri kazandırır. Avon Nutra Effects Radiance Gündüz Kremi SPF20, düzgün olmayan cilt tonu ve yorgun görünen ciltler için uygundur. Alerji testi yapılmıştır. Paraben ve boya içermez.

Canlandırıcı Seride bulunan Cennet Çiçeği tohumları renk bozukluklarına ve eşit olmayan cilt tonuna yol açan cilt hücrelerindeki pigmantasyonu azaltmaya yardım eder. Gerçek bir oksijen kaynağı olan bu tohum nem tutma özelliğiyle de aşırı pigment artışını engellemeye yardımcı olur. Böylece ciltteki matlaşma azalır. Ciltteki renk tonu bozukluğunu hafifletir. Ciltte gözle görülür şekilde daha pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cildin ışıltısını geri kazandırır. Cilt tonunu eşitler.

 

Ürün Avantajları
Dermotolojik olarak test edilmiştir.

 

Ürün Kullanımı
Temiz tene uygulanır.

 

 


Bu sayfada kullanılan görsellerin telif hakkı Ucuzavar Bilgi Teknoloji Pazarlama Ltd Şti ne aittir. İzinsiz kullanılması durumunda yasal haklar saklıdır.